Hledáme studenty!

Hledáte laborku? My hledáme studenty!

Laboratoř Proteas lidských patogenů na ÚOCHB AV ČR vedená J. Konvalinkou hledá motivované zájemce. Nabízíme zajímavá výzkumná témata v oblasti biochemie a molekulární biologie a skvělé experimentální zázemí nejlepšího vědeckého ústavu v zemi, Ústavu organické chemie a biochemie AV ČR.

Laboratoř je současně propojena na několik kateder Přírodovědecké fakulty UK. Jsme biochemici a molekulární biologové, kteří vytvářejí chemické nástroje pro současné nebo budoucí cíle protivirové a protinádorové terapie. Mimo jiné se věnujeme virologii (chřipka, Zika, Dengue, chřipka), imunoterapii (checkpoint blockade, nádorové mikroprostředí), genové terapii (HBV) a dalšímu využití nanočástic pro výzkum, diagnostiku a terapii.

Hledáme kandidáty hlavně v magisterském studiu či zájemce o PhD pozici. Konkrétní téma práce bude záviset na dohodě mezi školitelem a studentem. Neztrácejte čas, přijďte k nám dělat vědu, která má impakt!

V případě zájmu či jakýchkoli dotazů pište na: jana.beranovainvalid-email-name@invalid-email-domainuochb.cas.cz, kristyna.blazkovainvalid-email-name@invalid-email-domainuochb.cas.cz nebo konvalinvalid-email-name@invalid-email-domainuochb.cas.cz